return to list

🤓 Sales & Marketing specialist

6 500 - 8 500 PLN netto

🌍 Titanis sp. z o. o. | Puławska 12, Warszawa

🖥 http://www.neuroforma.pl

#growthhacker, #sales, #marketing

Poszukujemy członka do naszego małego zespołu zajmującego się współpracą z branżą medtech, a przede wszystkim tele-rehabilitacją.
Bazując na doświadczeniu zdobytym podczas wielu lat pracy na produktami do rehabilitacji stacjonarnej, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, w startupowej atmosferze, stworzyliśmy portal do zdalnej rehabilitacji. Chcemy, aby nasze rozwiązanie było szeroko stosowane w Polsce i na świecie, ponieważ wiemy, że ułatwiając pacjentom proces rehabilitacji zwiększamy im jakość życia.  Na razie skupiamy się na poszukiwaniu szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych gotowych na podniesienie opieki nad ich pacjentami na nowy poziom.

Chcemy zintensyfikować nasze działania sprzedażowe na rynku polskim, a przede wszystkim na rynkach zagranicznych.

MUST HAVE

NICE TO HAVE