return to list

🤓 Analityk biznesowo - systemowy

13 000 - 16 000 PLN netto

🌍 New Digital Street | rondo daszyńskiego, Warszawa

🖥 http://www.newdigitalstreet.com

#analityk, #praca, #bankowość

New Digital Street Sp. z o.o. – jesteśmy organizacją, w której zajmujemy się tworzeniem i  rozwojem oprogramowania przeznaczonego dla wielu sektorów. Współpracują z nami klienci będący przedstawicielami branż: telco, bankowość, fintech, trading itp.).

Aktualnie prowadzimy kilka ciekawych i wymagających projektów (zarówno u nas, jak i w siedzibach naszych klientów) w związku z czym, szukamy osób, które dołączą do naszego teamu w roli:

Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: zdalnie (później Warszawa)
Stawka: 13-16k netto + VAT/b2b

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Biznesowego do realizacji projektu w obszarze operacji/sprzedaży. Projekt zakresem obejmuje optymalizację procesów sprzedażowych i posprzedażowych przy użyciu kanałów zdalnych, automatyzację procesów operacyjnych, podniesienie efektywności procesów biznesowych za pomocą ich digitalizacji.