return to list

🤓 Marketing Manager

8 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Owocni | Miętowa 66, Gdynia

🖥 http://owocni.pl

#performance, #marketing, #b2b

Czy ekscytuje Cię perspektywa odgrywania kluczowej roli w nowej i szybko rozwijającej się agencji? Nasz dział marketingu powstał niedawno i pozyskuje nowych klientów w takim tempie, że potrzebujemy pomocy przy ich obsłudze. Stanowisko pozwoli Ci zostać marketing managerem przy wielu ciekawych projektach i współpracować z naszym doświadczonym zespołem senior marketerów i CMO. Będziemy przyciągać nowych klientów, podczas gdy Twoim zadaniem będzie upewnienie się, że zagwarantujemy im pożądane wyniki – wszystko z pomocą i wsparciem reszty owocnego zespołu.

Idee, w które wierzymy (mamy nadzieję, że Ty także je dzielisz):

- Najlepszymi marketerami są te osoby, które odznaczają się wiecznie nienasyconym głodem wiedzy, pasjonują się swoją pracą i są ambitni, jeśli chodzi o osiąganie niesamowitych wyników. Dlatego też nie obchodzi nas, jakie studia ukończyłeś, skąd pochodzisz, czy ile masz lat. Zależy nam na tym, aby dowiedzieć się, co sobą reprezentujesz, czy masz w sobie pasję i osobowość, które zagwarantują znakomite rezultaty.

- Efektywny marketing każdej firmy oparty jest na właściwie przygotowanej strategii. Jeśli zależy nam na zidentyfikowaniu optymalnego planu działania i osiągnięciu postawionych celów, musimy spojrzeć na całość działań z szerszej perspektywy i wziąć pod uwagę wszystkie dostępne taktyki i techniki. Kiedy już zintegrujemy kanały i strategie, aby działały ze sobą w harmonii, będziemy w stanie zwielokrotnić nasze wyniki.

- Ludzie, którzy są dobrzy w tym, co robią, powinni zostać zostawieni sami sobie i realizować swoją pracę w spokoju, bez mico-managementu i zarządzania każdą czynnością przez “górę”. Powinni zostać otoczeni wsparciem, wskazówkami i otwartym środowiskiem pracy, które zagwarantują płynną wymianę myśli i poglądów.

- Agencje marketingowe mają złą opinię, ponieważ tak naprawdę nie zależy im na ich klientach i nie posiadają wymaganych umiejętności, aby gwarantować wysokiej jakości wyniki. Nasza firma zobowiązuje się, że zrealizujemy postawione przed nami cele. Odczuwamy wobec naszych klientów głęboko zakorzenioną powinność.

- Cała magia leży w zespole. Naszym priorytetem jest włączenie do naszych szeregów najlepszych ludzi i sprawienie, aby byli zadowoleni z pracy. Jeśli zależy Ci na pracy z najlepszymi marketerami, wykorzystaniu pełni swoich umiejętności i nieustannym rozwoju, Owocni są miejscem dla Ciebie.

O Tobie:

- Jesteś przykładem „T-shaped” marketera, rozumiesz podstawy i wykorzystujesz szereg dostępnych taktyk marketingowych, specjalizując się w kilku z nich. Zajrzyj do tego artykułu: https://brianbalfour.com/essays/customer-acquisition

-Postrzegasz wzrost wyników sprzedaży dla klienta jako holistyczną ideę, na którą składają się liczne elementy, począwszy od produktu, skończywszy na obsłudze klienta i reklamie. Znasz wszystkie potencjalne mechanizmy przyczyniające się do generowania wzrostu, które nie polegają wyłącznie na puszczeniu w obieg kilku reklam i zaprojektowaniu landinga.

-Działasz w oparciu o zebrane dane i nieustannie szukasz sposobów na wykorzystanie nowych informacji, KPI i innych, mierzalnych wskaźników.

-Jesteś niesamowicie zmotywowany, jeśli chodzi o osiąganie wcześniej obiecanych rezultatów i uszczęśliwienie klientów. Przepełnia Cię wewnętrzna duma i satysfakcja, gdy informujesz klienta o sukcesie kampanii i tym, że uzyskałeś 10-krotny zwrot z poniesionych przez niego wydatków.

- Jesteś osobą, która osiąga postawione cele i jest w stanie udowodnić przykłady dotychczasowych sukcesów i wzrostów, opartych na mierzalnych danych. Szczególnie doceniamy przykłady z zakresu performance marketingu.

-Ekscytuje Cię perspektywa współpracy z innymi, niesamowicie uzdolnionymi marketerami, dzielenia się pomysłami i taktykami, które staną się podstawa naszego wspólnego rozwoju, przynosząc znakomite rezultaty.

- Piszesz i mówisz biegle (lub prawie biegle) po angielsku

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres marketing@owocni.pl

Widełki: Przewidujemy początkowe wynagrodzenie w wysokości 50 zł netto za godzinę. W miarę osiągania rezultatów dla klientów zwiększamy stawkę do 75 pln/h, długoterminowo do 110 pln/h dla osób mających największy wkład w rozwój firmy.
Na początku przyznajemy kilka projektów testowych. W przypadku obiecującej współpracy wdrażamy w coraz większą ilość zadań i czasu.

Kilka słów na temat zespołu:

Założyciel naszego marketingowego zespołu, Michael Julian, rozwinął wiele działalności i start-upów, wliczając to stronę, która generuje ponad $5 000 000 miesięcznego obrotu. Jest także założycielem/CMO start-upu typu VC o nazwie Payninja.co . Prowadzi kilka sklepów e-commerce. Stworzył owocny zespół marketingowy niemal przez przypadek. Nasz COO miał już wcześniejsze doświadczenie z prowadzeniem agencji marketingowej i ponad 200 klientów na koncie, a nasz CIO zaliczył 5 udanych inwestycji. Mamy w naszych szeregach także innych, sprawdzonych CMO i senior marketerów.