return to list

馃 Utalentowany designer (+ CSS, HTML, UX)

5 900 - 7 600 PLN brutto

馃實 Nozbe | Rozewska, 18, Gdynia

馃枼 http://nozbe.com

#Designer, #PracaZdalna, #remote

Nozbe poszukuje projektanta

Poniewa偶 nasi designerzy poch艂oni臋ci s膮 prac膮 nad projektowaniem i tworzeniem aplikacji, szukamy utalentowanego grafika z zaci臋ciem reklamowym i umiej臋tno艣ci膮 kodowania (HTML + CSS), kt贸ry zasili merytorycznie i fizycznie zesp贸艂 marketingu Nozbe przy realizacji bie偶膮cych dzia艂a艅 na stronie nozbe.com i w innych kana艂ach komunikacji.

O pracy

Oto zadania, jakie przewidujemy na tym stanowisku:

O Tobie

Umiej臋tno艣ci, jakich wymagamy od kandydat贸w:

O pensji i o firmie - Jak pracujemy w Nozbe

Jak aplikowa膰

Je艣li to og艂oszenie Ci臋 zainteresowa艂o i spe艂niasz wszystkie wymagania, wy艣lij swoje CV i list motywacyjny w j臋zyku angielskim na adres rekrutacja@nozbe.com do 3 wrze艣nia 2019 r. i czekaj na kontakt z naszej strony.
Je艣li doczyta艂e艣/-a艣 a偶 do tego miejsca, a nie jeste艣 cz艂owiekiem od grafiki, ale znasz kogo艣, kto m贸g艂by by膰 zainteresowany nasz膮 ofert膮, koniecznie prze艣lij mu link do tego og艂oszenia :-)