return to list

🤓 New Business Manager

5 500 - 9 500 PLN brutto

🌍 NuOrder Sp. z o. o. | Adama Idźkowskiego 4/10, Warszawa

🖥 https://www.nuorder.pl/

#digitalmarketing, #projectmanager, #projectmanagment

NuOrder Sp. z o.o. –  agencja komunikacji zintegrowanej (ATL / Digital / Media / Social)

Agencja NuOrder oferuje  usługi w następujących obszarach:

Nasz zespół pracuje w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu.

Jednym z naszych najbardziej znanych projektów z którymi mogliście się zetknąć jest Narodowa Loteria Paragonowa.

Nasi najważniejsi klienci:

Amica, Amol, Bayer, Bosch, Continental, Da Grasso, DecoMorreno, Danfoss, eSKY, Kotlin, Kropelka, Ministerstwo Finansów, Polpharma, Poxipol, Tarczyn

Stanowisko: New Business Manager

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie konstruowanie ofert, które będą wygrywać przetargi.

Twoja praca będzie składała się z następujących działań:

Wymagania:

Twoje dodatkowy atuty:

Oferujemy:

Prześlij swoje CV ze zdjęciem poniżej.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie NuOrder Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty na interesujące nas oferty