return to list

🤓 EB & Social Media Specialist

Undisclosed salary

🌍 OK SUPER | Filtrowa 39, Warszawa

🖥 https://oksuper.pl/

#EmployerBranding, #SocialMedia, #DigitalMarketing

Cześć! Jesteśmy butikową agencją employer branding OK SUPER. Współpracujemy z kilkoma dużymi, wspaniałymi pracodawcami, prowadzimy działania w Polsce, Niemczech i UK. Realizowane przez nas kampanie zostały nagrodzone w konkursach branżowych, m.in. otrzymaliśmy EFFIE 2020 w kategorii PR-led & Employer Branding. Specjalizujemy się przede wszystkim w działaniach online, tworzymy innowacyjne kampanie budujące wizerunek pracodawcy w social mediach. 
Stale się rozwijamy, nadszedł moment na powiększenie zespołu!

Szukamy kogoś SUPER! 🌟

Zadania:

✔️ Współtworzenie komunikacji w mediach społecznościowych naszych Klientów - facebook, instagram, linkedin, twitter, youtube. Prowadzenie profili, moderacja, tworzenie contentu i niestandardowych inicjatyw online.
✔️ Bieżące wsparcie w tworzeniu i realizacji projektów employer branding i obsługa kampanii reklamowych w internecie.

Możliwości: zdobycie kompleksowego doświadczenia w obszarze EB i marketingu internetowego, praca z SUPER markami, duża samodzielność w działaniu, zgrany team i startupowa atmosfera.

Wymagania:

✅ Przynajmniej półroczne doświadczenie na stanowisku Social Media Specialist, Employer Branding Specialist lub pokrewne.
✅ Kreatywność, lekkie pióro, otwartość, samodzielność w działaniu, zajawka social mediami, chęć rozwoju w obszarze employer brandingu i marketingu HR.
Podstawowa znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

Pracujemy w biurze z ogrodem w centrum Warszawy. Warunki współpracy - to zależy od Twojego doświadczenia i umiejętności. Perspektywa długofalowej współpracy.

Aplikuj poniżej! 📩