return to list

🤓 Młodszy specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

🌍 OKE Poland Sp. z .o.o | Heweliusza 11, Gdańsk

🖥 http://www.oke.pl

#socialmedia, #marketing

Kim jesteśmy:

OKE Poland jest jedną z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym.

Jako software house, wypracowujemy z klientami nowoczesne rozwiązania, sprzedawane na światowych rynkach.

Aktualne projekty OKE Poland to mariaż telewizji i internetu - telewizja hybrydowa. Pracujemy dla takich firm jak Canal +, Orange, SeaChange.

Poszukujemy młodszego specjalisty ds. marketingu odpowiedzialnego/odpowiedzialnej za promocję i marketing systemu tworzonego w zespole R&D w OKE. Jest to system inteligentnego monitoringu przestrzeni miejskiej. Osoba ta zajmować się będzie m. in. produktami OKE – platformami Vileo.app i Civileo.com.
Stanowisko wspiera działania/funkcjonuje w zespole R&D, nadzorowane przez lidera zespołu. Zadania wykonywane są autonomicznie.

Zadania:

Oczekujemy:

Mile widziane:

Oferujemy:

W trakcie obostrzeń epidemiologicznych rekrutacja może się częściowo odbywać zdalnie, jednocześnie mamy nadzieję poznać kandydatów również w rozmowie osobistej.