return to list

馃 Project Manager

Undisclosed salary

馃實 Olini | Wsz臋dzie, Warszawa

馃枼 https://olini.pl/

#projectmanager, #pracazdalna, #ecommerce

Kim jeste艣my?

W Olini.pl oferujemy naszym klientom naturalne, t艂oczone na zam贸wienie oleje ro艣linne, zakwasy, mas艂a orzechowe, miody - zdrowe produkty w wyj膮tkowej jako艣ci.
Jeste艣my pr臋偶nie rozwijaj膮cym si臋 biznesem online, koncentrujemy si臋 na 艣wietnym doradztwie, wiedzy i lokalnych produktach premium.
Szukamy osoby, kt贸ra pomo偶e w ustrukturyzowany spos贸b budowa膰 nasz膮 mark臋 i zarz膮dza膰 projektami marketingowymi.

Zadania:

- Realizacja i koordynacja projekt贸w marketingowych: od pomys艂u, przez planowanie, strategi臋, wdro偶enie, wykonanie, po analiz臋 i ko艅cowe wnioski
- Koordynacja pracy os贸b zaanga偶owanych w dany projekt (grafik, copywriter, influencerzy, social media menager)
- Komunikacja techniczna i rozwi膮zywanie problem贸w
- Przyk艂adowe projekty: koordynacja bloga, koordynacja kalendarza marketingowego firmy, research nowych produkt贸w, koordynacja projektu i wydruku materia艂贸w marketingowych, wdro偶enie nowego sklepu internetowego, wsparcie w budowaniu strategii marki)
- Planowanie i analiza prowadzonych kampanii oraz kontrola koszt贸w
- Budowanie marki Olini

Wymagania:

- Minimum roczne do艣wiadczenie  w koordynowaniu projekt贸w marketingowych
- Mocna organizacja pracy, systematyczno艣膰, terminowo艣膰
- Zorientowanie techniczne - rozumienie dzia艂ania platform E-commerce i zaawansowanych narz臋dzi marketingowych
- Podstawowa znajomo艣膰 HTML CSS
- Do艣wiadczenie w pracy z lud藕mi, koordynowaniu pracy zespo艂u
- Umiej臋tno艣ci analizy, wyci膮gania wniosk贸w na podstawie danych i statystyk
- Znajomo艣膰 Google Analytics i narz臋dzi analitycznych online marketingu
- Znajomo艣膰 aplikacji do zarz膮dzania projektami
- Samodzielno艣膰 w organizacji pracy, inicjatywa i samodyscyplina potrzebne w pracy zdalnej

Korzy艣ci dla Ciebie:

- Praca zdalna
- Elastyczne godziny pracy (mo偶esz pracowa膰 rano lub wieczorem, z dowolnego miejsca)
- Praca na wybranym przez Ciebie sprz臋cie (Iphone, Macbook)
- Wyb贸r najlepszej dla Ciebie formy zatrudnienia
- Niezale偶no艣膰 w pracy
- Mo偶liwo艣膰 pracy w szybko rozwijaj膮cym si臋 m艂odym biznesie
- Ma艂y, zgrany zesp贸艂

Aplikacja:

CV i odpowiedzi na poni偶sze pytania wy艣lij na adres: rekrutacja@olini.pl
1. Dlaczego chcesz do艂膮czy膰 do teamu Olini?
2. Dlaczego uwa偶asz, 偶e jeste艣 odpowiedni膮 osob膮 do tej pracy?
3. Jakie masz do艣wiadczenie zawodowe i osi膮gni臋cia zwi膮zane z zarz膮dzaniem projektami?
4. Jakie marki Twoim zdaniem prowadz膮 艣wietne dzia艂ania w obszarze digital marketingu?
5. Opisz 3-5 cech udanego projektu.
6. Jakie s膮 kluczowe zasady, kt贸rymi si臋 kierujesz, 偶eby skutecznie przeprowadzi膰  projekt to ko艅ca.