return to list

🤓 Media planer/junior

Undisclosed salary

🌍 Open Gate | Biedronki, 23 b, Warszawa

🖥 http://Open Gate

#RTB, #gdn, #google

WYMAGANIA:

✅Umiejętności w zakresie analizowanych danych i rozwiązywania problemów

✅otwartość na dynamiczne zmiany i przyswajanie wiedzy

✅bardzo dobra obsługa MS Excel/Numbers

znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (CPC, CPM, CPA, UU, konwersja etc.)

✅Podstawowa/średnio zaawansowana znajomość paneli: Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics.

✅Dodatkowy atut: znajomość dowolnego panelu programmatic

✅Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

✅ wdrażanie, nadzór, optymalizacja kampanii Google

✅ wdrażanie, nadzór, optymalizacja kampanii Facebook

✅ tworzenie raportów dotyczących wyników z poziomu Google Ads, Facebook Ads i/lub Google Analytics.

✅ wspieranie zespołu w codziennej pracy

✅ analiza efektów wdrażanych rozwiązań z poziomu systemu emisyjnego i/lub systemu analitycznego

✅ śledzenie trendów dotyczących digital marketingu, social media, dostępnych narzędzi.

✅ współtworzenie planów mediowych dla kampanii digital