return to list

馃 Przedstawiciel ds. rozwoju sprzeda偶y

Undisclosed salary

馃實 Optim Human | Rotmistrza Witolda Pileckiego, Warszawa

馃枼 https://www.optimhuman.com/

#IT, #representative, #sales

Przedstawiciel ds. rozwoju sprzeda偶y - bran偶a IT- z j. angielskim

Jako Przedstawiciel ds. rozwoju sprzeda偶y, b臋dziesz szuka艂/szuka艂a nowych sposob贸w na
zwi臋kszenie przychod贸w firmy na przydzielonym obszarze. Do Twoich zada艅 b臋dzie nale偶a艂o:
szukanie nowych rynk贸w zbytu, partnerstwo z innymi firmami, promowanie marki za pomoc膮
event贸w oraz spotka艅 bran偶owych. B臋dziesz na bie偶膮co obserwowa膰 dzia艂ania
firm konkurencyjnych, sprawdzaj膮c plany marketingowe i 艣ledz膮c nowe produkty.
Ponadto b臋dziesz posiada膰 dog艂臋bn膮 wiedz臋 na temat naszych produkt贸w oraz strategii
marketingowych firmy, aby budowa膰 relacj臋 z istniej膮cymi i nowymi klientami.

G艂贸wne zadania:
路 Pozyskiwanie nowych klient贸w- lokalizowanie potencjalnych okazji biznesowych kontaktuj膮c si臋
z bezpo艣rednimi lub po艣rednimi partnerami biznesowymi a tak偶e z u偶ytkownikami ko艅cowymi
路 Poszukiwanie potencjalnych transakcji biznesowych analizuj膮c wymagania rynku IT i badaj膮c
potrzeby konsument贸w
路 Kompleksowe realizowanie transakcji biznesowych (ofertowanie, opracowywanie oraz negocjowanie
um贸w z partnerami)
路 Doskonalenie si臋 w zakresie znajomo艣ci produkt贸w, ich funkcji i specyfikacji technicznej
路 Reprezentowanie firmy w czasie targ贸w lub innych wydarze艅 bran偶owych
路 Tworzenie nowych metod i strategii, kt贸re pomog膮 rozwin膮膰 sprzeda偶
路 Budowanie profesjonalnej reputacji marki
路 Przekazywa膰 zarz膮dowi we Francji raport贸w dotycz膮cych sprzeda偶y

Wymagania: 路 Znajomo艣膰 bran偶y IT/ Elektrycznej 路 Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego umo偶liwiaj膮ca swobodn膮 komunikacj臋 路 Minimum 3- letnie do艣wiadczenie na podobnym stanowisku 路 Umiej臋tno艣膰 planowania dzia艂a艅 sprzeda偶owych oraz dopasowywania ich do potrzeb klient贸w 路 Zdolno艣膰 stawiania cel贸w sprzeda偶owych oraz skrupulatne d膮偶enie do ich realizacji 路 Profesjonalizm w dzia艂aniu oraz motywacja Oferujemy: 路 Udzia艂 w ciekawych projektach biznesowych 路 Du偶膮 samodzielno艣膰 i rozw贸j w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku 路 Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku