return to list

🤓 Ekspert Biznesowy ds. Oszczędności, RPH

1 700 - 3 400 PLN brutto

🌍 OptimEN sp. z o.o. | Al. Jerozolimskie 89/43, Warszawa

🖥 http://OptimEN.pl

#telesprzedaż, #RPH, #sprzedaż

OptimEN sp. Z o.o. to spółka z branży energetycznej. Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Zmieniamy wizerunek polskiej branży energetycznej i dlatego szukamy nowych osób z energią do pracy!
Zostań jedną z nich i dołącz do naszego zespołu ekspertów
branży energetycznej i miej osobisty wpływ na zadowolenie swoich klientów.

Rola: Ekspert Biznesowy ds. Oszczędności
Miejsce Pracy: Warszawa
Od kiedy: od zaraz

Zadania:
- Twoim podstawowym zadaniem będzie kontakt
telefoniczny wraz z aktywną prezentacją produktów oszczędnościowych oraz
umawianie spotkań z klientami biznesowymi z segmentu "small offices"
- spotkanie bezpośrednie z klientem będzie także Twoją
drogą do biznesowego sukcesu,
- realizujesz swoje indywidualne plany oszczędnościowe klientów
i stajesz się ich opiekunem biznesowym,
- obsługujesz istniejących klientów firmowych i stale
pozyskujesz nowych,
- umiejętność prezentacji produktów przed klientem na spotkaniu
f2f czyli twarzą w twarz
- budowanie bazy klientów

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży produktów i usług (w branży
energetycznej będzie Twoją przewagą)
- nastawienie na sukces
- entuzjazm, otwartość, pewność siebie
- dokładność i rzetelność
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność i elastyczność
- potrafisz słuchać i wyciągać wnioski
- jesteś w przedziale wiekowym 23 -43 lat

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe +  wynagrodzenie prowizyjne
- dostęp do narzędzi pracy (tablet, telefon, bazy danych)
- przeszkolenie z produktów i usług
- elastyczne godziny pracy
- zdobycie wiedzy branżowej i cennego doświadczenia zawodowego
- możliwość szybkiego awansu i tworzenie własnego zespołu
sprzedażowego
- satysfakcjonująca pracę w zespole,  który zmienia polską
branżę energetyczną
- regularne szkolenia optymalizujące Twoją wiedzę oraz
umiejętności
- umowa zlecenie lub kontrakt b2b tak jak wolisz

Prześlij nam swoje CV w formacie PDF jako forma odpowiedzi na
ogłoszenie korzystając z portalu RocketJobs
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami, których zaprosimy na rozmowę