return to list

🤓 SEO Specialist

6 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 Optineo | Mokotów, Warszawa

🖥 https://optineo.com/

#SEO

Dla naszego Klienta, znanego siecowego domu mediowego, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako

(SENIOR) SEO SPECIALIST

WYMAGANIA:
→ Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
→ Znajomość narzędzi Senuto, Majestic, Deep Crawl, Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager
→ Doświadczenie w tworzeniu audytów i przygotowaniu strategii SEO
→ Umiejętność optymalizacji kodu strony internetowej pod kątem wytycznych wyszukiwarek
→ Umiejętność skutecznego pozycjonowania serwisów internetowych
→ Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
→ Wykonanie audytów SEO
→ Optymalizacja pod kątem SEO
→ Przygotowanie strategii pozycjonowania strony www
→ Analiza skuteczności swojej pracy
→ Analiza działań konkurencji

KLIENT OFERUJE:
→ Pracę w inspirującym, międzynarodowym środowisku
→ Bardzo dobrą atmosferę pracy
→ Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
→ Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
→ Szkolenia w ramach autorskiej platformy
→ Elastyczne godziny pracy
→ Atrakcyjny szeroki pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej, masaże w biurze