return to list

🤓 Content Designer

3 800 - 4 425 PLN brutto

🌍 Option 360 Agency | Kalwaryjska 5/8, Kraków

🖥 https://option.pl

#copywriting, #content, #socialmedia

Cześć! Z tej strony Option 360 Agency – krakowska agencja marketingowa. Poszukujemy Content Designera, który razem z nami będzie tworzyć treści dla naszych zróżnicowanych klientów. Szukamy osoby, która będzie pracować z nami stacjonarnie, w biurze, na podstawie umowy o pracę. Chcesz wiedzieć o nas więcej? Zajrzyj na https://option.pl!

Co będzie leżeć w zakresie Twoich obowiązków?


Co możemy Ci zaoferować?


Czego od Ciebie wymagamy?Gdzie należy wysłać CV?

Prześlij swoje CV  oraz przykłady realizacji pod adres rekrutacja@option.pl. Napisz też proszę w kilku zdaniach, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać. E-mail zatytułuj: CD/2019/imię i nazwisko.

Pamiętaj, żeby przesłane dokumenty zawierały klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Option Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie w celu rekrutacji na stanowisko Content Designer oraz w celu przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Na aplikacje czekamy do 18 listopada 2019!