return to list

🤓 Specjalista E-commerce ds. Platform Międzynarodowych

Undisclosed salary

🌍 Orientana | Hołubcowa 123, Warszawa

🖥 http://www.orientana.pl

#Warszawa, #e-commerceOrientana (www.orientana.pl) jest producentem wysokiej jakości kosmetyków naturalnych z roślin azjatyckich. Jesteśmy polską marką, która swoją ofertę kieruje do drogerii, aptek, sklepów ekologicznych, zielarni i wszystkich Klientów, dla których naturalne kosmetyki mają znaczenie. Kosmetyki Orientana nie zawierający chemicznych składników i nie są testowane na zwierzętach. W asortymencie mamy ok. 100 kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji Twarzy, Ciała i Włosów o unikalnych składach i formułach. Dynamicznie się rozwijamy, stale poszerzamy dystrybucję w kraju i sprzedaż eksportową, szczególnie w obszarze e-commerce na wielu globalnych platformach. 

Aktualnie poszukujemy doświadczonego specjalisty do obsługi technicznej i marketingowej naszych międzynarodowych sklepów on-line na największych, międzynarodowych platformach e-commerce, głównie Amazon, ale także Fruugo, OnBuy i Aliexpress. To stanowisko skupia w sobie z jednej strony wiedzę techniczną charakterystyczną dla webmastera, programisty a z drugiej strony product manager zarządzającego marką w międzynarodowym e-commerce. Stąd też chętnie zatrudnimy osobę, która posiada umiejętności w zakresie webmasteringu, otwartą na świat i ludzi, lubiącą sprzedaż i marketing, znającą zasady działania globalnych platform e-commerce oraz b.dobrze język angielski.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku:

Będzie się zajmowała ciągłą optymalizacja naszej oferty handlowej i produktowej w celu uzyskania jak najlepszych wrażeń zakupowych konsumenta oraz pracą nad poprawą efektywności technicznej zagranicznych witryn własnych. Chcemy aby Specjalista e-commerce ds. platform zagranicznych analizował trendy i poszukiwał najlepszych rozwiązań technicznych i marketingowych, możliwych do uzyskania na globalnych platformach e-commerce i międzynarodowych witrynach marki w obszarze prezentacji oferty z segmentu „piękna i urody”. A w szczególności zadania Specjalisty e-commerce to:


Od kandydata oczekujemy:


Oferujemy: