return to list

🤓 New Bussiness Manager (SaaS, IT)

Undisclosed salary

🌍 OVER Cloud | Konstantynowska 34, Łódź

🖥 http://www.over-cloud.pl

#PracawIT, #PrzedstawicielwIT, #CRM

Over Cloud sp. z o.o. to firma działająca na rynku IT od 2011 roku i specjalizująca się w produkcji oprogramowania dla biznesu. Jesteśmy twórcą nieustannie rozwijanego oprogramowania klasy CRM – systemu BMS (Business Management System), który znalazł uznanie u klientów z branży spożywczej, farmaceutycznej, weterynaryjnej oraz przemysłowej. Realizujemy również produkcję spersonalizowanych systemów i aplikacji mobilnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko
NEW BUSINESS MANAGER
która doskonale czuje się w branży IT i sprzedaży SaaS.

W sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie? Doskonale wiesz jak wygląda wdrożenie oprogramowania w firmie i potrafisz poprowadzić cały proces od wybadania potrzeb Klienta do zawarcia umowy? Sprawnie poruszasz się na rynku IT, a rozmowy o oprogramowaniu nie są w stanie Cię zaskoczyć?

Jeśli Twoje odpowiedzi to 3x TAK, to jesteś osobą, której szukamy.

Będziesz odpowiedzialny za rozwój biznesu i sprzedaż produktów BMS (system klasy CRM), B2B (system bezpośredniej sprzedaży do klientów biznesowych), WMS (system zarządzania magazynem) oraz usług programistycznych realizowanych w technologiach webowych i mobilnych.

W swojej codziennej pracy będziesz samodzielnie pozyskiwać nowe kontakty, skutecznie identyfikując potrzeby biznesowe Klientów, a także negocjował warunki współpracy i umowy z Klientami.

Dołączając do naszego zespołu dostaniesz dużą swobodę działania – oferty dla Klientów będziesz tworzyć współpracując z działem wsparcia i zespołem programistów. Dostaniesz także wsparcie grafików, którzy pomogą przygotować niezbędne materiały marketingowe.

Brzmi zachęcająco? Koniecznie aplikuj!

Czego wymagamy?


Co oferujemy?


CV z klauzulą o ochronie danych osobowych proszę przesyłać na adres poniżej.