return to list

馃 Account/Project Manager

Undisclosed salary

馃實 Overlap Studio | Nied藕wiedzia 29b, Warszawa

馃枼 http://www.overlap.studio

#sales, #sprzeda偶, #account

Poszukujemy Account/Project Managera, kt贸ry potrafi koordynowa膰 wewn臋trzne dzia艂ania dbaj膮c o rentowno艣膰 projekt贸w oraz utrzymywanie relacji z naszymi klientami.

Wymagania

Zadania

Dodatkowe atuty

Oferujemy

Praca w naszym kameralnym biurze przy metrze S艂u偶ew w Warszawie.

CV prosimy kierowa膰 na office@overlap.studio wraz z informacj膮 o oczekiwaniach finansowych i preferowan膮 form膮 wsp贸艂pracy.

Czekamy na Wasze zg艂oszenia 馃槂

Prosimy o za艂膮czenie klauzuli
: "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw膮 z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz膮dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).".