return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży (marketing)

6 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Owocni | Miętowa 66, Gdynia

🖥 http://owocni.pl

#zdalnie, #marketing, #sales

Owocni 🍏 rekrutują!

Cześć! Poszukujemy do zespołu osoby, która zajmie się dzwonieniem do zainteresowanych, wstępnie ocieplonych leadów i dogadywaniem sprzedaży naszych usług marketingowych. Obecnie robimy 1 sukces na 10 telefonów i jesteśmy pewni że osoba z odpowiednim doświadczeniem będzie w stanie robić więcej :) 

W wielu przypadkach do Twoich obowiązków należeć będzie również przeprowadzenie spotkania z potencjalnym klientem - dlatego jeśli mieszkasz w Warszawie, masz plusa, ponieważ stamtąd zazwyczaj dzwonią do nas klienci z największym budżetem. Praca jest w pełni zdalna.


Oprócz doświadczenia w sprzedaży, musisz posiadać szerokie doświadczenie w marketingu:

- Jesteś przykładem „T-shaped” marketera, rozumiesz podstawy i wykorzystujesz szereg dostępnych taktyk marketingowych, specjalizując się w kilku z nich. Zajrzyj do tego artykułu: https://brianbalfour.com/essays/customer-acquisition

-Postrzegasz wzrost wyników sprzedaży dla klienta jako holistyczną ideę, na którą składają się liczne elementy, począwszy od produktu, skończywszy na obsłudze klienta i reklamie. Znasz wszystkie potencjalne mechanizmy przyczyniające się do generowania wzrostu, które nie polegają wyłącznie na puszczeniu w obieg kilku reklam i zaprojektowaniu landinga.

- W kwestii sprzedaży działasz w oparciu o zebrane dane i nieustannie szukasz sposobów na wykorzystanie nowych informacji, KPI i innych, mierzalnych wskaźników.

- Jesteś osobą, która osiąga postawione sobie cele i jest w stanie wykazać świetne wyniki sprzedaży osiągnięte w swojej poprzedniej karierze.

-Ekscytuje Cię perspektywa współpracy z innymi, niesamowicie uzdolnionymi marketerami, dzielenia się pomysłami i taktykami, które staną się podstawa naszego wspólnego rozwoju, przynosząc znakomite rezultaty.

- Piszesz i mówisz biegle (lub prawie biegle) po angielsku

Twoje główne zadania w Owocnych będą następujące: 

Wynagrodzenie:

Przewidujemy podstawę w postaci 4000 pln netto/msc (b2b) oraz strukturę prowizyjną w wysokości od 250 pln do 1000 pln netto za domknięcie.
Będziesz zarabiał 6000-16000 pln netto/msc, ponieważ miesięcznym targetem minimalnym jest uzyskanie 2000 pln w prowizjach. Oczywiście oczekujemy, że zarobisz znaaaacznie więcej niż mimimum. :)

Jesteś zainteresowany?
To super! Aplikuj przez ogłoszenie lub na maila weronika@owocni.pl! :)