return to list

🤓 Marketing & Sales Specialist

4 200 - 6 000 PLN brutto

🌍 Pakersi | Michalczyka, 5, Wrocław

🖥 https://pakersi.pl

#marketing, #sem

Poszukiwany: specjalista ds. marketingu ze skłonnościami handlowymi ;)
Miejsce: Centrala sieci Pakersi - z siedzibą we Wrocławiu

A to wszystko się udało, bez posiadania własnego działu marketingu...
Jesteśmy nakręceni żeby sprawdzić, jaki wynik osiągniemy razem z nim!

Codzienne obowiązki:

Odezwij się, jeśli spełniasz poniższe wymagania:

Za co zgarniesz bonusowe 10 punktów dla Gryfindoru?

Co oferujemy?

Jeśli to do właśnie do Ciebie skierowane jest powyższe ogłoszenie, to do CV dołącz proszę również 3-5 zdań, w których przekonasz nas, że jesteś jedynym słusznym kandydatem na to stanowisko. Swoją ofertę prześlij proszę na adres rekrutacja+marketing@pakersi.pl.

Pamiętaj o zawarciu klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.