return to list

🤓 Junior Content Specialist - niem B2/C1

Undisclosed salary

🌍 Papukurier | Wojskowa 6, Poznań

🖥 https://papu.io/

#contentmarketing, #startup, #B2B

Cześć!

Nazywamy się PAPU.io. Stworzyliśmy system do zarządzania i automatyzacji procesów w restauracjach. Niedawno zostaliśmy wymienieni jako jeden z 52 najciekawszych tech-startupów w branży restauracyjnej w całej Europie. Pozyskiwanie Klienta, sprzedaż oraz wdrożenia naszego rozwiązania odbywają się całkowicie zdalnie.

Kogo szukamy:

Szukamy wyjątkowej kandydatki lub kandydata z biegłym JĘZYKIEM NIEMIECKIM w mowie i piśmie (poziom będzie weryfikowany przez Native Speakera), która/y wniesie nową energię, nowe pomysły i uzupełni nasz super PapuTeam! 

Zależy nam na samodzielnej i ambitnej osobie, która ma "lekkie pióro", dużą wyobraźnię i lubi rozmawiać z Klientami. Jeśli kiedyś pracowałeś/aś w content marketingu - super. 

Ważne - nie ma dla nas znaczenia płeć, kolor skóry, orientacja czy stopień niepełnosprawności. U nas pracować może każdy.

Wymagania: 


Obowiązki:


Co możemy Ci zaoferować? 


Jak wygląda proces rekrutacyjny?

1. Jeśli spełniasz kryteria zadzwonimy.
2. Jak rozmowa przebiegnie pozytywnie - zostaniesz zaproszona/y na videocall. 
3. W następnym kroku na pewno poprosimy Cię o przygotowanie jakiegoś krótkiego tekstu po niemiecku związanego z naszym rynkiem lub produktem.
4. Ostatnim etapem będzie spotkanie w naszym biurze. Super ważne są dla nas Twoje "vibes" - musimy nadawać na tych samych falach :)