return to list

🤓 Outbound Sales Manager z biegłym językiem niemieckim

5 500 - 8 000 PLN brutto

🌍 Papukurier | Wojskowa 6, Poznań

🖥 https://papu.io/

#startup, #SaaS, #sprzedażB2B

Nazywamy się PAPU.io (https://papu.io/). Stworzyliśmy system do zarządzania i automatyzacji procesów w restauracjach. Niedawno zostaliśmy wymienieni jako jeden z 52 najciekawszych tech-startupów w branży restauracyjnej w całej Europie. Pozyskiwanie Klienta, sprzedaż oraz wdrożenia naszego rozwiązania odbywają się całkowicie zdalnie, a więc działamy jak typowy SaaS.

Szukamy osoby do pracy w naszym dziale sprzedaży z biegłym JĘZYKIEM NIEMIECKIM na stanowisko Outbound Sales Manager. Weryfikacja znajomości języka odbędzie się w trakcie rozmowy z Native Speakerem.

Pracujemy z naszego pięknego biura w samym Centrum Poznania - w City Parku.

Ważne - nie ma dla nas znaczenia płeć, kolor skóry, orientacja czy stopień niepełnosprawności. U nas pracować może każdy.

Obowiązki:


Wymagania:


Oferujemy:


Zarobki (podstawa + premia) 3,5-5,5k zł netto na m-c. Pierwsze 3 miesiące to umowa na okres próbny (umowa o pracę lub umowa zlecenie).

Aplikację przesyłajcie na adres: kontakt(at)papu.io z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).