return to list

🤓 Business Development Manager

Undisclosed salary

🌍 Park-M | 576, Brzezna

🖥 https://www.park-m.pl/

#sales, #budownictwo, #architektura

Park-M to:

25 LAT DOŚWIADCZENIA
500 WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW
45 HEKTARÓW PRODUKCYJNYCH
9 RYNKÓW ZAGRANICZNYCH
2000 PROJEKTÓW W CAŁEJ POLSCE

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Business Development Managera

Główne zadania:

rozwój sprzedaży i aktywne pozyskiwanie Klientów, zgodnie ze strategią handlową Grupy Park-M,
realizacja celów sprzedażowych,
działania promocyjno-wizerunkowe, wzmacniające wizerunek firmy i relacje w Klientami

Jesteś dla nas najlepszym kandydatem, jeżeli:

posiadasz ugruntowane doświadczenie oraz sukcesy sprzedażowe w obszarach działalności Grupy Park-M lub pokrewnych,
chcesz w sposób profesjonalny rozwijać już posiadane oraz budować nowe relacje biznesowe,
uważasz, że posiadasz umiejętności w poszukiwaniu i docieraniu do Klientów oraz kreowaniu szans sprzedażowych,
potrafisz pracować z różnymi segmentami Klientów m.in. B2B, Klient instytucjonalny, Zamożny Klient B2C,
jesteś osobą, która skutecznie, kreatywnie a czasami nieszablonowo podchodzi do budowania oferty od etapu badania potrzeb, aż po zamykanie sprzedaży, a później długofalowe relacje handlowe.

Co ułatwi naszą współpracę?

umiejętności analityczne w ocenie możliwości sprzedażowych oraz umiejętność budowania kompleksowych ofert,
doświadczenie w braniu odpowiedzialności za zespół projektowy w procesie pozyskiwania,
komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne,
gotowość do podróży służbowych oraz cyklicznych wizyt w siedzibie Grupy,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji biznesowej (w mowie i piśmie),
wysoka kultura osobista.

Co oferujemy?

system wynagrodzenia uzależniony od efektów,
samodzielne stanowisko specjalistyczne z realnym wpływem na rozwój biznesu,
pracę w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie;
niezbędne narzędzia pracy ( w tym samochód służbowy),
możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych poprzez szkolenia zarówno wewnętrzne jak
i zewnętrzne,
zadbamy nie tylko o Twój rozwój i bezpieczeństwo, ale także o Twoich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. możliwość korzystania z dofinansowanej prywatnej opieki medycznej oraz dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW).

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.