return to list

🤓 Creative Content Specialist

Undisclosed salary

🌍 PartyDeco Sp. z o.o. sp. k. | Piskorskiego 11, Szczecin

🖥 https://partydeco.pl/

#content, #creative, #socialmedia

🎊🎈 PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent ozdób. Poznajmy się bliżej z nieco innej strony 👉 PartyDeco


“Z kamerą wśród balonów i konfetti" Wszędobylski, szalony reporter firmowy, z telefonem w dłoni, szukający najlepszych ujęć- takiej osoby właśnie poszukujemy.

Tworzysz najwyższej jakości materiały wizualne, jesteś ambitny/a, odważny/a, a swoim kreatywnym “okiem” wyłapiesz niepowtarzalne momenty z życia naszej firmy? Może akurat w Dziale Projektowym trwa emocjonująca dyskusja na temat nowego wzoru balona? W innym budynku nasi turbo Handlowcy występują właśnie live na webinarze? A może w studio foto odbywa się jakaś szalona sesja? Bądź gotowy, aby podzielić się tym wszystkim ze światem.

Potrafisz zjednać sobie ludzi? To świetnie, bo Twoje poczucie humoru i osobowość będą sprawiać, że ludzie będą otwierać się przed kamerą. Liczymy na to, że uda Ci się nagrać jakieś ciekawe wywiady z naszymi pracownikami.


Twoje zadania:


Teraz konkretnie – szukamy osoby, która:

  

Oferujemy:
 
📈 Stabilność
 
🧠 Rozwój
 
🙋 Fajny zespół
 
🎁 Benefity

Więcej o PartyDeco 🎈

Jesteśmy firmą, która swoje początki miała na szczecińskich Jasnych Błoniach sprzedając balony. Dzisiaj PartyDeco prężnie rozwija się i jest liderem branży w Polsce oraz w Europie. Impreza bez dekoracji jest dla nas po prostu zwykłym spotkaniem. Naszą misją jest uczynić chwile piękniejszymi, wzmacniając ich wyjątkowość, poprzez wykonywanie pracy z pasją, z ludźmi, którzy są nam bliscy. Codziennie powstają pomysły na nowe, unikatowe kolekcje, stylowe produkty, ich pierwsze prototypy i opakowanie. Zespół uzdolnionych, kreatywnych osób sprawia, że jesteśmy liderem w wyznaczaniu trendów w branży dekoracyjnej.