return to list

馃 Retuszer

Undisclosed salary

馃實 PartyDeco Sp. z o.o. sp. k. | Piskorskiego 11, Szczecin

馃枼 https://partydeco.pl/

#photoshop, #graphic, #postprodukcja

馃帄馃巿 PartyDeco to dzia艂aj膮cy na ponad 70 rynkach importer i producent ozd贸b. Poznajmy si臋 bli偶ej 馃憠 PartyDeco

Zatrudniamy ponad 200 os贸b, a nasza sprzeda偶 ro艣nie z roku na rok o ok. 30%.

Jeste艣my liderem w bran偶y, inwestujemy w rozw贸j nowych technologii i narz臋dzi zarz膮dzania. Realizujemy polityk臋 r贸wnych szans w zatrudnieniu, r贸wnie偶 os贸b niepe艂nosprawnych.

Skr贸ty CR2 i ARW brzmi膮 dla Ciebie znajomo? Jeste艣 magikiem Photoshopa i doskonale wyretuszujesz ka偶de zdj臋cie? Do艂膮cz do nas i pom贸偶 nam wyci膮gn膮膰 z naszych kolorowych, szalonych sesji maksimum jako艣ci i klimatu!

Zadania:

Oczekiwania:

Mile widziane:

Oferujemy:

馃搱 Stabilno艣膰
鈥 Stabilno艣膰 zatrudnienia 鈥 umowa o prac臋 na pe艂en etat.
鈥 Przejrzyste zasady wynagradzania zale偶ne od zakresu obowi膮zk贸w, osi膮ganych rezultat贸w i do艣wiadczenia.

馃 Rozw贸j
鈥 Udzia艂 w interesuj膮cych projektach, mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego.
鈥 Praca w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋, nowoczesnej firmie, kt贸ra jest europejskim liderem w swojej bran偶y.
鈥 Odpowiedzialno艣膰 i samodzielno艣膰 w powierzonym zakresie.
鈥 Nowoczesne narz臋dzia pracy.

馃檵 Fajny zesp贸艂
鈥 Przyjazna atmosfera w pracy.
鈥 Wsparcie pozosta艂ych cz艂onk贸w zespo艂u.

馃巵 Benefity
鈥 Rozszerzony pakiet Multisport.
鈥 Prywatna opieka medyczna.
鈥 Dodatkowe ubezpieczenie grupowe.
鈥 Zni偶ki na ca艂y asortyment oraz pakiet urodzinowy.
鈥 艢wie偶e owoce.
鈥 Spotkania integracyjne.

Prosimy o do艂膮czenie linku do portfolio w tre艣ci CV.

Zapraszamy do kontaktu :)

Uprzejmie informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami.