return to list

馃 Senior Designer

Undisclosed salary

馃實 PartyDeco Sp. z o.o. sp. k. | Piskorskiego 11, Szczecin

馃枼 https://partydeco.pl/

#design, #graphic, #illustration

馃帄馃巿 PartyDeco to dzia艂aj膮cy na ponad 70 rynkach importer i producent ozd贸b. Poznajmy si臋 bli偶ej z nieco innej strony 馃憠 PartyDeco

Zatrudniamy ponad 250 os贸b, a nasza sprzeda偶 ro艣nie z roku na rok o ok. 30%. Jeste艣my liderem w bran偶y, inwestujemy w rozw贸j nowych technologii i narz臋dzi zarz膮dzania.

Pasjonujesz si臋 sztuk膮, designem? Mo偶esz powiedzie膰, 偶e na my艣l o nowych projektach odnajdujesz w sobie dodatkowe pok艂ady energii? Nie ma, dla Ciebie rzeczy niemo偶liwych?  Swoim zaanga偶owaniem i entuzjazmem zara偶asz wsp贸艂pracownik贸w?

Poszukujemy Senior Designera, kt贸ry b臋dzie odpowiedzialny za tworzenie nowych produkt贸w w oparciu o swoje do艣wiadczenia z zakres ilustracji, obraz贸w oraz rysunku. Poszukujemy utalentowanego i entuzjastycznego kandydata.

Otaczamy si臋 lud藕mi, kt贸rzy s膮 pe艂ni zaanga偶owania w tworzenia 艣rodowiska pracy. Potrafi膮 inspirowa膰, a w odpowiednim momencie udzieli膰 innym wsparcia. Ka偶dy z nas ma realny wk艂ad w tworzeniu prac, kt贸re zachwyc膮 oraz zaanga偶uj膮 odbiorc贸w.

Jakie zadania czekaj膮 na Ciebie?

Czego oczekujemy?

Oferujemy:

馃搱 Stabilno艣膰

馃 Rozw贸j

馃檵 Fajny zesp贸艂

馃巵 Benefity

Do艂膮cz do nas i projektuj nowe produkty!