return to list

🤓 Graphic Designer - Staż

1 200 - 1 500 PLN brutto

🌍 Paul Rich sp. z o.o. | KOzykowa 54, Warszawa

🖥 http://www.paul-rich.com

#grafik, #photoshop, #design

Jesteśmy polską firmą e-commerce (www.paul-rich.com) sprzedającą produkty pod wlasna marka na całym świecie przez internet z dystrybucją w centrach logistycznych w USA i Polsce. Specjalizujemy sie w sprzedazy na kanalach social media.

Obecnie rekrutujemy na pozycję:

Graphic Designer - Staż
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- Pomoc w przygotowywaniu materiałów graficznych oraz animacji do reklamy social media na Facebooku, Instagramie, Google, Pinterest
- Pomoc w przygotowaniu materiałów graficznych w formacie krotkiego wideo na Instagram Stories, YouTube
- Tworzenie kontentu graficznego do strony internetowej
Wymagania:

- Znajomość programów graficznych Adobe: Photoshop, Illustrator, After Effects, Premiere pro. Mile widzialna znajomość programu Adobe Acrobat.
- Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu
- Znajomosc najnowszych trendow graficznych w branży e-commerce
- Praca pod presją czasu i umiejętność pracy z dynamicznie zmieniającymi się celami
- Dobra organizacja własnej pracy
- Terminowość realizowanych projektów
- Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio

Oferujemy:

- Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole
- Współpracę w oparciu o umowę o dzieło/zlecenie/fakture
- Możliwość rozwoju zawodowego w marketingu internetowym
- Wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne