return to list

馃 Specjalista ds. Digital Marketingu

3 000 - 4 000 PLN brutto

馃實 Pay Steer | Lwowska, Rzesz贸w

馃枼 http://www.paysteer.com

#social, #growth

Specjalista ds. Digital Marketingu

Jeste艣my m艂odym, dynamicznym zespo艂em pracuj膮cym nad aplikacj膮 do komunikacji biznesowej, kt贸ra zrewolucjonizuje rynek us艂ug w Polsce i na 艣wiecie. PaySteer to nowatorskie narz臋dzie dla ka偶dego, kto chce zarabia膰 na swojej wiedzy lub uczy膰 si臋 od najlepszych. Nasz膮 ambicj膮 jest by aplikacja PaySteer znalaz艂a si臋 w gronie najpopularniejszych komunikator贸w na rynku.

Nie boisz si臋 wyzwa艅? Stawiasz sobie wysoko cele i z entuzjazmem je realizujesz? Us艂ysza艂e艣 nieraz w 偶yciu, 偶e jeste艣 najlepszy, pomocny, bardzo skuteczny i zaanga偶owany? To w艂a艣nie Ciebie szukamy. Do艂膮cz do naszego zespo艂u. Zapraszamy Ci臋 do wielkiej przygody i niecodziennej historii, kt贸rej mo偶esz sta膰 si臋 cz臋艣ci膮. Z nami zmienisz 艣wiat us艂ug i spos贸b, w jaki ludzie ucz膮 si臋 oraz zarabiaj膮.

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Miejsce pracy Rzesz贸w

Osoby zainteresowane prosimy o przesy艂anie aplikacji na
work@paysteer.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pay Steer z o.o. z siedzib膮 w Rzeszowie zgodnie z ustaw膮 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)鈥.
Jednocze艣nie wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez og艂oszeniodawc臋 moich danych osobowych na potrzeby przysz艂ych rekrutacji.
Informujemy, 偶e Administratorem danych jest Pay Steer Sp. z o.o. z siedzib膮 ul. Lwowska 6 35-959 w Rzeszowie Dane zbierane s膮 dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest obowi膮zkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
Je偶eli chcesz, aby Twoje CV zosta艂o wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego
Pracodawc臋, umie艣膰 dodatkowo w CV nast臋puj膮c膮 zgod臋: 鈥瀂gadzam si臋 na przetwarzanie przez Pay Steer Sp. z o.o. z siedzib膮 w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej 6 danych osobowych zawartych w moim zg艂oszeniu rekrutacyjnym dla cel贸w przysz艂ych rekrutacji.鈥.
W ka偶dym czasie mo偶esz cofn膮膰 swoj膮 zgod臋, kontaktuj膮c si臋 z Pracodawc膮 pod adresem e-mail work@paysteer.com.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczeg贸艂owych (wed艂ug wymog贸w og艂oszenia), s膮 przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzi臋cia udzia艂u w rekrutacji. Pozosta艂e dane osobowe (np. Tw贸j wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, kt贸r膮 wyrazi艂a艣/e艣 wysy艂aj膮c nam swoje zg艂oszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wp艂ywu na mo偶liwo艣膰 udzia艂u w rekrutacji.
Mo偶emy przetwarza膰 Twoje dane osobowe zawarte w zg艂oszeniu rekrutacyjnym tak偶e w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, je偶eli roszczenia dotycz膮 prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu b臋dziemy przetwarza膰 Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegaj膮cy na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w post臋powaniu przed s膮dami lub organami pa艅stwowymi.
Masz prawo dost臋pu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, 偶膮dania ich usuni臋cia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na kt贸rych przetwarzanie wyrazi艂e艣 zgod臋) do innego administratora danych. Masz tak偶e prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urz臋du Ochrony Danych Osobowych. Cofni臋cie zgody pozostaje bez wp艂ywu na zgodno艣膰 z prawem przetwarzania, kt贸rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni臋ciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og艂oszeniu przez okres nie d艂u偶szy ni偶 90dni od momentu ich otrzymania , a gdy wyrazi艂a艣/e艣 zgod臋 na udzia艂 w przysz艂ych rekrutacjach przez okres nie d艂u偶szy ni偶 120 dni od momentu zako艅czenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe mo偶emy przechowywa膰 dla cel贸w ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami zwi膮zanymi z procesem rekrutacji przez okres nie d艂u偶szy ni偶 90 dni od momentu ich otrzymania.
aplikacja mobilna, aplikacja webowa, chat, social, komunikator, media, mobilny, ninja, pay steer, po艂膮czenia, praca, social