return to list

🤓 Obsługa komunikacji (social media i www)

Undisclosed salary

🌍 PGE Narodowy | al. Księcia Poniatowskiego 1, Warszawa

🖥 http://www.pgenarodowy.pl

#SocialMedia, #kontent, #copywriting

PL.2012+, operator PGE Narodowego, poszukuje kandydata/ki do zadań z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych i obsługi serwisów internetowych

Zadania:

Oczekujemy:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) do 16 października 2019 roku na adres rekrutacja @2012plus.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: PRSM/1019.

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierajace następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PL.2012+ Sp. z o.o., w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".