return to list

🤓 Montażysta Video

Undisclosed salary

🌍 PI Management sp. z o.o. | ul. Bartosza Głowackiego 4/9, Kraków

🖥 http://www.piapartments.pl/

#VIDEO, #FILM, #PRACA

PI Management operator hotelowy z siedzibą w Krakowie, w związku z rozwojem firmy poszukuje nowych pracowników do wsparcia zespołu.  Obecnie spółka nadzoruje i koordynuje budowę hoteli AC by Marriott w Krakowie, Renaissance w Gdańsku oraz Bergo Hotel and Resort w Szklarskiej Porębie. Aktualnie szukamy osoby, w Krakowie, na stanowisko:  

OSOBA DO MONTAŻU VIDEO
 
Kreatywna osoba, która będzie odpowiedzialna za realizację i montaż krótkich, kilkuminutowych filmików reklamowych i promocyjnych dla firmy z branży hotelarsko – gastronomicznej. Najczęściej jest to kilka filmików, które powstają w naszych obiektach i są związane z realizacją inwestycji, okolicznościowymi wydarzeniami, mają na celu pokazanie kim jesteśmy i co robimy.
 
Szukamy osoby, która działa dynamicznie, czasami pod presją czasu, ma głowę pełną własnych pomysłów i potrafi wykazać się inwencją, a czasami po prostu wykonać szczegółowo opisane zadanie. 
 
Ważne jest wcześniejsze doświadczenie, w formie wykonanych amatorsko filmików, własny sprzęt i znajomość pakietu Adobe (prosimy o przesłanie linku z przykładowymi pracami).   
 
Dysponujemy komputerem z oprogramowaniem, umożliwiającym montaż filmów. 

Oferujemy stałą współpracę przy różnorodnych projektach oraz możliwości rozwoju - praca stacjonarna w centrum Krakowa.   

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem Rocket Jobs. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. 

Prosimy o dopisanie klauzuli: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeń  rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.