return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży

3 500 - 4 500 PLN brutto

🌍 PINIO.IO Sp. z o.o. | Koszykowa 61, Warszawa

🖥 http://www.pinio.io

#startup, #sales, #proptech

PINIO.IO​ jest innowacyjnym start-upem, który niedawno uzyskał finansowanie na wczesnym etapie. Oferowane przez nas rozwiązanie pomaga właścicielom nieruchomości przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy w zautomatyzowaniu procesu wynajmu i zarządzania nieruchomościami. Dzięki Pinio właściciele są m.in. w stanie zdalnie kontrolować dostęp do swoich nieruchomości i automatycznie komunikować się z klientami. Zdobyliśmy już zaufanie klientów w Polsce i planujemy rozszerzać działalność zarówno lokalnie, jak i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy energicznych osób, które dołączą do naszego zespołu.

Oferujemy stanie się częścią ambitnego nowoczesnego start-upu, który tworzy rozwiązania w zakresie PropTech i IoT. Posiadamy biura w Warszawie i Poznaniu. 

Opis:
Szukamy przede wszystkim osoby z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi i organizacyjnymi. Stanowisko jest idealne dla młodej, zorientowanej na klienta osoby, która uwielbia pomagać innym. Jest to wyjątkowa możliwość zaangażowania się w działalność firmy na wczesnym etapie rozwoju, która ma potencjał, aby rozwinąć skrzydła na skalę światową. Jest to również możliwość poznania branży, wychodząc poza własny zakres obowiązków i rozwijając się wraz z firmą.
 
Obowiązki obejmują:
 
Wymagana wiedza:

Wymagane umiejętności:
 
Wynagrodzenie​: 3 500 - 4.500 PLN brutto (rozpoczęcie – od zaraz) plus podwyżki zależne od wyników