return to list

馃 Web Analyst

7 000 - 11 000 PLN netto

馃實 Piwik PRO | 艣w. Antoniego 2/4, Wroc艂aw

馃枼 https://piwik.pro/

#AnalitykInternetowy, #GoogleAnalytics, #AnalitykaWebowa

By膰 czy mie膰? U nas mo偶esz to po艂膮czy膰! Mamy opcj臋 do艂膮czenia do naszego zespo艂u w roli Analityka, a do tego realny wp艂yw na rozw贸j produktu Piwik PRO Analytics Suite tworzonego z sukcesami na miejscu we Wroc艂awiu. Na ka偶dym kroku udowadniamy, 偶e umiemy w privacy & security i szukamy osoby, kt贸ra razem z nami zechce walczy膰 o prywatno艣膰 w sieci.

Czekaj膮 Ci臋 realne wyzwania (pe艂na analityka 360掳 w Twoich r臋kach), mo偶liwo艣膰 wsp贸艂pracy z wieloma zespo艂ami w firmie (marketing, teamy tworz膮ce komponenty produktu, management) oraz przestrze艅 na realizacj臋 Twoich pomys艂贸w i nasza obietnica niezwlekania z ich wdro偶eniem (przy pe艂nym wsparciu zespo艂u).

Je艣li szansa wsp贸艂tworzenia firmy, kt贸ra we wrze艣niu 2018 by艂a jedn膮 z dw贸ch polskich sp贸艂ek zaproszonych na Startup Europe Comes to Silicon Valley (event gromadz膮cy najbardziej obiecuj膮ce startupy z Europy), a miesi膮c p贸藕niej znalaz艂a si臋 na 20. miejscu w艣r贸d najszybciej rozwijaj膮cych si臋 firm w Centralnej Europie w rankingu Deloitte Technology Fast 50, odpowiada Ci i kupujesz to tempo 鈥 czytaj dalej! :)