return to list

🤓 Business Development & Sales Manager

Undisclosed salary

🌍 Placeme | Aleje Jerozolimskie 181B, Warszawa

🖥 http://www.placeme.pl

#sales, #b2b, #manager

Cześć! Jesteśmy placeme, polsko-portugalskim startupem działającym w obszarze geoanalityki i machine learning. W związku z intensywnym rozwojem produktu placeme poszukujemy Business Development & Sales Managera, który będzie odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami oraz rozwój nowych możliwości.

W placeme wierzymy, że zrozumienie klienta i otoczenia biznesu jest kluczem do sukcesu każdej sieci sprzedaży. Dlatego wykorzystujemy nasze umiejętności z data science i machine learning aby lepiej rozumieć customer journeys i preferencje klientów – szczególnie w odniesieniu do tradycyjnych kanałów, które są o wiele trudniejsze do przeanalizowania. Liczba potencjalnych klientów w danej okolicy, ich profile i zachowania, strategie konkurencji, estymaty zwrotu z inwestycji, zakres kanibalizacji sieci – to tylko kilka z wielu informacji które chcemy dostarczać naszym użytkownikom. Tworzymy narzędzie, które w inteligentny i kompleksowy sposób integruje dane z wielu źródeł, aby pomóc Ci podejmować lepsze decyzje – za pomocą kilku prostych kliknięć myszką.

Szybko się rozwijamy posiadając wsparcie zarówno polskich jak i portugalskich inwestorów. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał(a) możliwość doświadczyć tworzenia firmy na samym początku jej rozwoju.

W pracy będziemy oczekiwać od Ciebie koordynacji wszystkich działań związanych z rozwojem biznesu oraz dotarciem do klientów – od opracowania procesu sprzedaży oraz procesu posprzedażowego poprzez przygotowanie atrakcyjnych materiałów sprzedażowych i utrzymywanie relacji z klientami po wyznaczanie kierunków rozwoju. Spodziewamy się nie tylko umiejętności realizacji zadań, ale kreatywnego podejścia, otwartości na nowe rozwiązania i dużej ilości własnej inicjatywy.

Nasze oczekiwania:

Mile widziane będą:

Oferujemy:

 
CV oraz oczekiwania finansowe prosimy wysyłać na adres: aplikuj@placeme.pl