return to list

🤓 Influencer Marketing Manager

Undisclosed salary

🌍 Platinium Cast PR | Dalanowska 46/46, Warszawa

🖥 http://www.platiniumcast.pl

#pr, #influencermarketing

Jesteśmy doświadczoną agencją PR, Social media i Influencer Marketing na rynku w segmencie beauty. Dajemy perspektywę rozwoju, możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z topowymi markami kosmetycznymi Polski, Europy i świata. Nasz zespół dynamicznie się powiększa, z pasją i zaangażowaniem podbijamy rynek.

INFLUENCER MARKETING MANAGER

Opis stanowiska:

§  influencer relations – stały i bezpośredni kontakt z influencerami i znajomość rynku

§  research i rekomendacja influencer’ów w odniesieniu do wskazanego brief’u/ projektu (zarówno w ramach współpracy płatnej jak i barterowej)

§  Koordynacja współpracy z influencer’ami: Ustalanie Scope of Work, briefów i harmonogramów publikacji / negocjowanie stawek/ podpisywanie kontraktów/ follow up publikacji i dbanie o terminowość/ akceptacja materiałów z klientem

§  przygotowanie i dystrybucja przesyłek kreatywnych do influencer’ów

§  opracowywanie zestawień i raportów

§  dbanie o wizerunek klientów agencji i bieżący kontakt z Klientem

Czego oczekujemy od kandydatów:

§  Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z influencerami

§  Bardzo dobre wyczucie języka polskiego oraz umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, lekkość i kreatywność w pisaniu

§  Znajomości pakietu MS Office, biegłości w posługiwaniu się Power Point

§  Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym/płynność w mowie i piśmie

§  Zaangażowanie, wielozadaniowość

§  Komunikatywność, inicjatywa, otwartość, kreatywne myślenie i pomysły

§  Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność

§  Umiejętności negocjacyjne

§  Doświadczenia w pracy w agencji (będzie dodatkowym atutem)

§  Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

§  Pracę w wyjątkowym zespole ambitnych kobiet, nastawionych na realizację założonych celów

§  Wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków;

§  Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej firmie;

§  Różnorodność projektów dla lokalnych i globalnych marek;

§  Pracę dla najlepszych, światowych marek

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

§  Odwaga i pewność siebie