return to list

🤓 Partner handlowy

10 000 - 20 000 PLN netto

🌍 PLUSGPS | Bolesława Biegasa 2, Wrocław

🖥 https://plusgps.eu/

#transport, #TSL, #telematyka

Jesteś mistrzem networkingu i łowcą leadów? Z łatwością nawiązujesz kontakty i posiadasz DNA handlowca? Realizujesz usługi dla flot handlowych lub posiadasz kontakty w branży transportowej? Szukasz dodatkowej możliwości zarobienia pieniędzy lub stałego comiesięcznego dochodu od pozyskanych klientów? 

Dołącz do nas!

Cele:
 
Idealnie jeżeli posiadasz:

 
Zapewniamy Ci:


Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z dziedzin IoT, Big Data oraz telematyki. Nasi klienci mogą urzeczywistniać swoje pomysły, a co najważniejsze osiągać przewagę rynkową, dzięki projektowanym i wdrażanym przez przez nas nowoczesnym rozwiązaniom. Dowiedz się więcej na naszej stronie: https://plusgps.eu/

Chcesz nas sprawdzić? Aplikuj! 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).