return to list

🤓 Asystent Zespołu

2 500 - 3 500 PLN brutto

🌍 Pomagam.pl | Boya Żeleńskiego, Warszawa

🖥 https://pomagam.pl

#asystent

Wyobraź sobie pracę, która polega na pomocy w spełnianiu marzeń. Tyle, i aż tyle!
Sercem Pomagam.pl jest młody i rozwijający się zespół, którego misją jest dotarcie do jak największej ilości osób, które dzięki platformie uzyskują narzędzie do zbierania funduszy na dowolny cel. 

Wyzwania i zadania:

Mile widziana osoba, która:


Dlaczego warto dołączyć?


Chcesz pomagać w realizacji rzeczy niezwykłych oraz być częścią projektu, który realnie wpływa na realizację marzeń drugiego człowieka? Hej, daj sobie szansę - czekamy na Ciebie!

Pozwól się poznać! 🙂 Aplikuj wysyłając do nas CV lub link na LinkedIn. Będzie nam również niezwykle miło jeśli znajdziesz chwilę i napiszesz kilka słów o swojej największej pasji! 🙂

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Crowding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok. 49.”

Administratorem danych osobowych jest Crowding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok. 49. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania oraz usunięcia.