return to list

🤓 Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 POSbistro sp. z o.o. | Na Zjeździe 11, Kraków

🖥 https://posbistro.com/pl

#sprzedaz, #B2B

POSbistro to lider na rynku mobilnego oprogramowania POS na tablety dla gastronomii oraz
aplikacji dodatkowych dla właścicieli lokali, kierowców dostarczających posiłki oraz klientów
końcowych restauracji.

Pomagamy restauratorom niezawodnie zarządzać własnym biznesem, kontrolować go,
zwiększać sprzedaż oraz optymalizować procesy.

Cały czas się rozwijamy, dlatego obecnie szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds.
Wsparcia Sprzedaży

Masz doświadczenie w sprzedaży? A może pracowałeś w restauracji? Możesz wykorzystać
swoje doświadczenie zostając Specjalistą ds. Wsparcia Sprzedaży mobilnego
oprogramowania dla gastronomii. Jesteś empatyczny, uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony
do świata? Z nami możesz rozwijać się w sprzedaży, realizując swoje ambicje a nie tylko
targety. Znasz dodatkowo język angielski w stopniu komunikatywnym - to będzie Twój
dodatkowy atut!

Dołącz do nas jeśli klient to dla Ciebie Partner, którego chcesz zrozumieć i potrafisz mu
doradzić.

Zakres obowiązków:

Zadanie główne:
● umawianie indywidualnych webinarów dotyczących systemu POS dla rynku
gastronomicznego
● praca w segmencie b2b
● badanie potrzeb klientów i profilowanie ich potencjału w bazie crm
● przekazywanie umówionych klientów do dalszej współpracy z Działem Sprzedaży
● nawiązywanie dobrej relacji z klientami, opartej na partnerskim podejściu do współpracy

Oferujemy:

● umowę o pracę po okresie próbnym, fakturę VAT lub inną formę współpracy
● atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja stała oraz system prowizyjny)
● pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
● elastyczne godziny pracy
● narzędzia pracy (laptop, telefon)
● profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe i sprzedażowe
● bazę potencjalnych Partnerów Biznesowych
● możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
● miłą i twórczą atmosferę pracy
● ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
● pyszną kawę - bez limitów
● kartę sportową OK system
● pracę w systemie hybrydowym - z biura i zdalnie