return to list

馃 Account Manager SEO

3 500 - 6 500 PLN brutto

馃實 Pozycjonusz.pl | Plac Solidarno艣ci 1/3/5, Wroc艂aw

馃枼 https://www.pozycjonusz.pl

#seo, #sprzeda偶, #account

Pozycjonusz.pl to 23 osobowy zesp贸艂 pasjonat贸w digital marketingu!

Od 2010 roku oferujemy us艂ugi z zakresu pozycjonowania stron, przez ten czas wykonali艣my us艂ugi dla kilkunastu tysi臋cy stron. Ka偶dego dnia do naszego autorskiego systemu zam贸wie艅 i realizacji trafia od kilku do kilkunastu nowych stron dla kt贸rych wykonujemy us艂ugi SEO.

Wsp贸艂pracujemy tak偶e z kilkudziesi臋cioma agencjami SEO z ca艂ej Polski, kt贸rym pomagamy realizowa膰 projekty SEO dla ich klient贸w.

Nasza firma to tak偶e takie marki jak
wiwi.pl
sitemeans.com
slowodaje.pl

W zwi膮zku z du偶膮 liczb膮 zapyta艅 ofertowych, nowych zam贸wie艅 oraz stron dla kt贸rych nale偶a艂oby wykona膰 dzia艂ania po sprzeda偶owe, szukamy do艣wiadczonego account managera!

Account Manager

Miejsce pracy: Wroc艂aw

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku b臋dzie odpowiedzialna za przygotowywanie dedykowanych ofert dla zapyta艅 mailowych i telefonicznych, a tak偶e opiek臋 po sprzeda偶ow膮 dla klient贸w, kt贸rzy s膮 ju偶 obecni w naszym systemie, 偶adnych 鈥瀦imnych鈥 telefon贸w czy maili!
Praca w godzinach 8-16 od poniedzia艂ku do pi膮tku w naszym biurze przy placu Solidarno艣ci.

Wymagania:

Oferujemy:

 Do艂膮cz do nas!