return to list

🤓 UX/UI Designer

Undisclosed salary

🌍 Pragmatic Coders | Aleja 29 Listopada 20, Kraków

🖥 http://pragmaticcoders.com/

#productdesign, #ui, #ux

Czy swoją pracą sprawiasz, że odbiorcy bez problemu odnajdują to, czego potrzebują?
Czy dzięki Tobie klienci widzą nie tylko warstwę estetyczną, ale realną wartość biznesową jaką wnosi do produktu Twoje rozwiązanie?
Czy Twoim głównym celem jest tworzenie języka, dzięki któremu każda strona/aplikacja z łatwością komunikuje się z użytkownikiem?

Jeśli odpowiedziałaś/eś 3 razy TAK – to Pragmatic Coders jest miejscem dla Ciebie!

Klienci, z którymi pracujemy, traktują nas jak partnerów, a nie dostawców. Wraz z nimi i zespołem będziesz tworzyć produkty, które mają szansę osiągnąć sukces biznesowy i finansowy.
Będziesz mieć całe mnóstwo okazji do projektowania zaawansowanych aplikacji FinTech (procesory płatności, aplikacje tradingowe, giełdy, platformy inwestycyjne, blockchain, itp.), a także rozwiązań z innych domen biznesowych (zobacz nasze portfolio).
Możesz także liczyć na dużą swobodę w działaniu i bezpośredni kontakt z klientem, a co za tym idzie, na krótką pętlę informacji zwrotnej.

Czym będziesz się zajmować?Czego potrzebujemy od Ciebie?Będąc częścią Pragmatic Coders możesz liczyć na:Nie interesuje nas świetnie napisane CV. Za to realne umiejętności i podejście już tak :) Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie w Pragmatic Coders – odezwij się do nas!