return to list

馃 UX/UI Designer

8 000 - 14 000 PLN netto

馃實 Pragmatists | Domaniewska 37A, Warszawa

馃枼 https://pragmatists.pl

#UX, #desing, #graphic

Poszukujemy osoby na stanowisko UI/UX Designera/Designerki, kt贸ry/kt贸ra zasili szeregi zespo艂u projektowego i przyczyni si臋 do doskonalenia procesu wytwarzania produkt贸w dla naszych klient贸w.

Pragmatists, to software house z Warszawy, w kt贸rym dbamy o wysok膮 jako艣膰 stosowanych rozwi膮za艅. Uzyskujemy j膮 dzi臋ki dobrej komunikacji z klientami, wypracowywanej od etapu warsztat贸w wymaga艅 i wyceny, przez iteracyjny proces rozwijania produktu a偶 do zako艅czenia lub utrzymywania go na niezmiennie wysokim poziomie.

Wszyscy wsp贸艂tworzymy 艣rodowisko pracy, wypracowuj膮c kultur臋 Pragmatists i bierzemy odpowiedzialno艣膰 za tworzone projekty. Wsp贸艂pracujemy ze sob膮, znajdujemy optymalne rozwi膮zania, wspieramy si臋 i dzielimy si臋 wiedz膮. Ci膮g艂e podnoszenie naszych kompetencji i wypracowany przez lata zwinny proces wytwarzania oprogramowania przedk艂adamy nad budowanie hierarchicznej struktury.