return to list

🤓 Junior Marketing Specialist in IT

3 000 - 4 500 PLN brutto

🌍 Primetric | Fabryczna 16H, Wrocław

🖥 https://www.primetric.com

#IT, #Marketing, #Startup

Primetric to startup, który stworzył kompleksowe narzędzie B2B SaaS do zarządzania firmą IT.  Jesteśmy wspomagani przez topowe fundusze inwestycyjne z Polski: Venture Inc (założyciele LiveChat, inwestorzy w Brand24, Infermedica), czy Tar Heel Capital. 

Pomimo wczesnego etapu, działamy globalnie z dużymi planami wzrostu. Nasi klienci to przede wszystkim Software House'y z PL, jak i bardziej egzotycznych krajów (Australia, Tajlandia, Indie). 

Obecnie szukamy osoby, która będzie chciała rozwijać się w naszym zespole marketingowo-sprzedażowym. Będziesz bezpośrednio pracować z doświadczonymi marketingowcami oraz założycielami firmy.

Na początku zaczniesz od:


Z czasem będziesz odpowiedzialny/-a za prowadzenie kampanii marketingowych i komunikację marki. Primetric to dynamiczny, multidyscyplinarny zespół, dlatego Twoje stanowisko będzie rozwijać się razem z Tobą. Na pewno nie zabraknie Ci okazji do zdobywania  doświadczenia w nowych obszarach.

Czego od Ciebie oczekujemy:


Co oferujemy:


Zastanawiasz się, dlaczego warto pracować w Primetric? 

Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem dostarczającym rozwiązanie w modelu SaaS dla małych i średnich firm IT. Z naszego rozwiązania korzysta ponad 2 500 użytkowników, zaczynając od 10 osobowych firm, a kończąc na kilkusetosobowych. Ponadto zainwestowały w nas jedne z najlepszych funduszy VC w Polsce: Venture Inc oraz Tar Heel Capital Pathfinder.

Będziesz miał ponadto możliwość pracy w małym i zgranym zespole, gdzie wszyscy grają do jednej bramki i są w stosunku do siebie transparentni. 

Poznaj nas w procesie rekrutacji:

I etap - zadanie rekrutacyjne
II etap - rozmowa zespołem marketingowo-sprzedażowym 
III etap - rozmowa/mail z feedbackiem