return to list

🤓 Coraz Lepszy Sprzedawca

12 000 - 20 000 PLN netto

🌍 Coraz Lepsza Firma | Startowa 14/97, Lublin

🖥 http://www.corazlepszafirma.pl

#sales

Jeśli...

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem dojrzałych emocjonalnie i życiowo osób, które rozumieją, że sprzedawanie to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro, a nie prymitywna manipulacja i tanie sztuczki. Dlatego sposób, w jaki pracujemy z naszymi klientami, nazywamy z przekorą NieSprzedawaniem.


Kilka słów o nas


Coraz Lepsza Firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Pomagamy im budować firmy, z których będą dumni...


Na czym polega praca sprzedawcy w Coraz Lepszej Firmie?


Jesteś odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych Uczestników Programu Rozwoju. Czyli dzwonisz do naszych klientów, którzy kupili szkolenia online, a Twoją rolą jest ocenić, czy dany przedsiębiorca chce się rozwijać naszymi metodami i czy pasuje do naszej Społeczności - jeśli tak, proponujesz mu skorzystanie z naszego najważniejszego produktu - abonamentowego Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl.


Co to dla Ciebie oznacza w praktyce?
Oferujemy:
Wymagania:


Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:Chcesz aplikować?


Nie chcemy wiedzieć, jak piszesz listy, tylko jak wypowiadasz słowa, dlatego nagraj nam na dyktafonie (np. w swoim smartfonie) odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Co zrobiłeś w zakresie swojego samodoskonalenia w ostatnim roku? Podaj konkretne przykłady.
  2. Konkurencyjność to stawianie poprzeczki samemu sobie. Podaj przykład sytuacji, w których sam postawiłeś sobie cele i osiągnąłeś je.
  3. Z jakiego powodu aplikujesz do pracy w Coraz Lepszej Firmie?
Nagrane odpowiedzi w formie pliku mp3 oraz aktualny życiorys (CV) w formie PDF prześlij proszę przez Wetransfer (https://wetransfer.com) na adres rekrutacja@corazlepszafirma.pl.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje (nagranie i CV). Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na nagranie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.