return to list

🤓 Coraz Lepszy Sprzedawca

12 000 - 20 000 PLN netto

🌍 Coraz Lepsza Firma | Startowa 14/97, Lublin

🖥 http://www.corazlepszafirma.pl

#sales

Jeśli...

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem dojrzałych emocjonalnie i życiowo osób, które rozumieją, że sprzedawanie to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro, a nie prymitywna manipulacja i tanie sztuczki. Dlatego sposób, w jaki pracujemy z naszymi klientami, nazywamy z przekorą NieSprzedawaniem.


Kilka słów o nas


Coraz Lepsza Firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Pomagamy im budować firmy, z których będą dumni...


Na czym polega praca sprzedawcy w Coraz Lepszej Firmie?


Jesteś odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych Uczestników Programu Rozwoju. Czyli dzwonisz do naszych klientów, którzy kupili szkolenia online, a Twoją rolą jest ocenić, czy dany przedsiębiorca chce się rozwijać naszymi metodami i czy pasuje do naszej Społeczności - jeśli tak, proponujesz mu skorzystanie z naszego najważniejszego produktu - abonamentowego Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl.


Co to dla Ciebie oznacza w praktyce?
Oferujemy:
Wymagania:


Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:Chcesz aplikować?


Wyślij nam swoje CV oraz odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Co obecnie sprzedajesz lub ostatnio sprzedawałeś? Co tak naprawdę sprzedajesz?
  2. Jak odróżniasz się od innych sprzedawców w obecnym lub byłym miejscu pracy?
  3. Czym jest dla Ciebie troska i jak się przejawia w życiu zawodowym?
  4. W jakiej dziedzinie życia jesteś najbardziej zdyscyplinowany i dlaczego? Podaj kilka przykładów.
  5. Jak wpływasz na innych lub przekonujesz ich do swojego sposobu myślenia?

Dokumenty prześlij w formacie PDF na adres: rekrutacja@corazlepszafirma.pl – w temacie wiadomości wpisz “Coraz Lepszy Sprzedawca – Twoje imię i nazwisko”.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.