return to list

🤓 Copywriter z doświadczeniem

3 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 Profitway | Nowogrodzka 7/9, Warszawa

🖥 https://profitway.pl/

#instagram, #facebook, #socialmedia

Kogo szukamy? 🔎

Poszukujemy osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem copywriterskim, która potrafi zaangażować odbiorcę, tworzyć najwyższej jakości teksty i hasła reklamowe oraz posiada umiejętności sprzedażowe.

Szukamy ambitnej osoby, która uzupełni nasz zespół i w fajnej atmosferze będzie realizowała z nami kolejne projekty.

Kim jesteśmy? 💡

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją marketingową, która z miesiąca na miesiąc powiększa portfolio swoich klientów. Specjalizujemy się w digital marketingu – od tworzenia wysokiej jakości contentu, budowanie strategii, po tworzenie reklam wideo i kompleksową obsługę marketingową.

Pracujemy w samym centrum Warszawy w młodym i zgranym zespole, który z realizowania celów swoich klientów czerpie bardzo dużą satysfakcję.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków? 📝


Dlaczego warto do nas zaaplikować? 📈

Tworzymy zgrany zespół, któremu praca sprawia ogromną przyjemność i satysfakcję. Zawdzięczamy to przede wszystkim atmosferze, jaka panuje w biurze, zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do naszych zadań i ich różnorodności.

Cały czas się uczymy i podejmujemy coraz trudniejsze wyzwania, dlatego każdy znajduje tu przestrzeń na rozwój i naukę. Pracując u nas rozwiniesz swoje umiejętności copywriterskie i marketingowe, dzięki szkoleniom wewnętrznym, codziennej współpracy z bardziej doświadczonymi członkami naszego teamu, a także na szkoleniach zakupionych dla naszych pracowników.

Oczekujemy od Ciebie:

Dodatkowymi atutami będą:


W kolejnych etapach rekrutacji otrzymasz zadania rekrutacyjne, które pozwolą Ci zaprezentować swoje umiejętności. Jeśli to możliwe, chętnie zobaczymy także Twoje porfolio. Następnie zaprosimy Cię na rozmowę w naszym biurze, w czasie której będziemy mogli sprawdzić czy nadajemy na tych samych falach 😊 

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego zespołu, nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV!

Czekamy na Ciebie :)