return to list

🤓 Staż w agencji DDB: CREATIVE PROJ. MANAG

3 500 - 3 500 PLN brutto

🌍 DDB (Program Kariera) | Wybrzeże Gdyńskie 6c, Warszawa

🖥 https://bit.ly/3me5NBO

#PM, #Creative, #reklama

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 17 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 80 staży w kilkunastu branżach. Więcej na: https://bit.ly/3me5NBO

Program Kariera zaprasza na staż: 

CREATIVE PROJECT MANAGEMENT

IDEALNY KANDYDAT:


CEL STAŻU:
Jeśli zastanawia Cię, jak to jest, że duże i skomplikowane projekty, które angażują masę ludzi, mają szansę się wydarzyć – staż w dziale Creative Project Management jest zdecydowanie dla Ciebie. Szukamy wsparcia dla osób, które zarządzają pracą projektową.

Stażysta pozna codzienne funkcjonowanie agencji reklamowej. Będzie mógł zobaczyć, w jaki sposób planuje się pracę nad kampanią: od briefu do dostarczenia finalnych egzekucji, pozna narzędzia, które usprawniają przepływ pracy, będzie uczestniczył w nadzorowaniu pracy zespołu projektowego i nauczy się, w jaki sposób realizuje się mediaplan digitalowy.

ZADANIA STAŻYSTY:


REKRUTACJA:
Do zgłoszenia należy załączyć CV oraz rozwiązane case study. Case study można pobrać pod tym linkiem: https://bit.ly/3cKRkKI

CZAS:
1 miesiąc w okresie czerwiec - wrzesień 2021 (do indywidualnego ustalenia z pracodawcą)

MIEJSCE:
W zależności od sytuacji epidemiologicznej staż będzie się odbywał zdalnie, w systemie hybrydowym lub stacjonarnie w siedzibie firmy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6c, Warszawa.

WIĘCEJ:
https://bit.ly/3sOMCRx