return to list

🤓 Sales Manager

Undisclosed salary

🌍 Prowly | Madalińskiego 71, Warszawa

🖥 https://prowly.com/pl/

#Sales, #english, #warszawa

Cześć! Do zespołu sales w Prowly poszukujemy brakującego ogniwa. Jeśli fascynuje Cię świat sprzedaży, funkcjonujesz w nim już jakiś czas i w tej dziedzinie chcesz się dalej rozwijać, Prowly będzie świetnym miejscem dla Ciebie.

Kim jesteśmy

Prowly to młoda firma technologiczna, która rozwija aplikację skierowaną do osób zajmujących się na co dzień komunikacją Public Relations. Podobno jesteśmy najlepsi na rynku w tym zakresie. Mamy biuro w sercu Starego Mokotowa (Warszawa), ale część naszego zespołu pracuje również z Łodzi lub zdalnie. Nasz team liczy niecałe 20 osób, jesteśmy więc ze sobą blisko. W codziennej współpracy między sobą doceniamy otwartość i taka właśnie kultura panuje w naszej firmie. W biurze mamy kawę, a po pracy czasem piwo 😎

Do Twoich obowiązków należeć będzie 👊:


Oczekujemy:


Co dajemy w zamian ❤?


Wyślij nam swoje CV wraz z krótką informację, dlaczego chcesz z nami pracować na adres: karolina@prowly.com. Niech to będzie najlepszy pitch sprzedażowy w Twoim wykonaniu! W razie pytań - uderzaj śmiało. Do zobaczenia!


PS. Jeśli wysyłasz do nas swoje CV, dopisz do niego tę klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).