return to list

馃 New Business Manager (AdTech)

4 000 - 5 900 PLN brutto

馃實 Proxi.cloud | Centrum, Warszawa

馃枼 https://proxi.cloud/

#sales, #mobile, #retail

Szukamy osoby, kt贸ra b臋dzie odpowiedzialna za sprzeda偶 rozwi膮za艅 reklamowych (AdTech) klientom agencyjnym oraz bezpo艣rednim enterprise.

O FIRMIE

Zmieniamy to jak marki postrzegaj膮 i oceniaj膮 skuteczno艣膰 swoich dzia艂a艅 oraz pomagamy naszym klientom skutecznie wspiera膰 sprzeda偶 w kana艂ach offline鈥檕wych dzia艂aniami online.

Nasze rozwi膮zania umo偶liwiaj膮 targetowanie u偶ytkownik贸w na podstawie ich zachowa艅 w offline oraz pomiar wizyt w sklepie po kontakcie z reklam膮 cyfrow膮.

Notujemy dynamiczny wzrost dzi臋ki wsp贸艂pracy z takimi firmami jak GroupM, Multikino, Eurocash, Intermarche czy Coca-Cola.

OPIS STANOWISKA

B臋dziesz odpowiada艂/-a za rozw贸j sprzeda偶y produkt贸w programmatic i analitycznych klientom enterprise (retail, FMCG i automotive) 鈥 zar贸wno przez kana艂y agencyjne jak i bezpo艣rednio.

Dzi臋ki pracy w ma艂ym i dynamicznym zespole, nie b臋dziesz musia艂 martwi膰 si臋 o procedury i zawi艂膮 struktur臋 organizacyjn膮, a komunikacja b臋dzie przebiega膰 sprawnie. B臋dziesz m贸g艂 liczy膰 na wsparcie prze艂o偶onych, ale w zamian b臋dziemy oczekiwa膰 odpowiedzialno艣ci.

Rozwiniesz swoje umiej臋tno艣ci sprzeda偶owe i sie膰 kontakt贸w oraz b臋dziesz mia艂 realny wp艂yw na rozw贸j produktu i strategii sprzeda偶owej.

B臋dziesz mia艂 otwarte 艣cie偶ki rozwoju w organizacji w kierunku mened偶era sprzeda偶y, Key Account Managera lub g艂贸wnej osoby odpowiedzialnej za rozwi膮zania dla danego segmentu rynku.

CZEGO OCZEKUJEMY

MILE WIDZIANE

CO OFERUJEMY W ZAMIAN

Je艣li jeste艣 zainteresowany, aplikuj przez portal! :)