return to list

🤓 Social Media & Community Specialist

7 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Purella Superfoods | Wiertnicza 32, Warszawa

🖥 https://purella.pl/

#socialmedia, #community, #content

Purella - najwyższe wartości odżywcze w połączeniu z doskonałym smakiem to nasza droga do sukcesu. Tworząc linie superfoods, czy BeRAW kreujemy trendy w obszarze zdrowego odżywiania. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby nasi klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości. Mniaam!
Do naszego zespołu poszukujemy osoby dla której content to przede wszystkim "smak" i estetyka. Kreatywnie podchodzi do działań online, sama potrafi stworzyć podstawową grafikę, a swoją energią zarazić odbiorców. Ważne jest również “lekkie pióro”, które zaangażuje najbardziej zajętego odbiorcę :)

Do codziennych działań należą: 


Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:


Dlaczego warto do nas dołączyć?


Dołącz już teraz i pomóż nam się rozwijać!

*Rekrutacja prowadzona jest przez Talent47.

Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Talent47 Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Krucza 50, 00-025 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000883670, NIP: 5252852030, REGON: 38821979800000, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez tę Spółkę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.