return to list

🤓 Account Executive

Undisclosed salary

🌍 Qpony | Dąbrowskiego 79A, Poznań

🖥 https://grupablix.pl/

#degitalmarketing, #B2B, #mobile

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą aplikacji mobilnych i jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju. Według rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2019 CE”, zajmujemy w tej kategorii 3 miejsce w kraju i 15 w europie środkowej ze wzrostem o 621% w przeciągu 4 lat.  Dodatkowo w 2020 r. zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Financial Times 1000.

Jako Grupa Blix rozwijamy najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce – BLIX, Zdrowe Zakupy i Qpony, z których co miesiąc korzysta ponad dwa miliony użytkowników. Podbijamy rynek reklamy mobilnej wspierając sprzedaż wiodących marek, producentów i sieci handlowych. Działamy głównie w obszarze FMCG, a wśród naszych kontrahentów znajdują się takie brandy jak Unilever, Nestle, MARS, P&G, PepsiCo, L’oreal, Danone oraz największe sieci handlowe.

Wraz z naszym dynamiczny wzrostem ciągle powiększamy nasz zespół.  Aktualnie poszukujemy osoby o zdolnościach analitycznych, która zadba o relacje z naszymi kluczowymi klientami zapewniając najwyższą jakość ich obsługi.