return to list

🤓 New Business Manager

Undisclosed salary

🌍 Qpony | Dąbrowskiego 79A, Poznań

🖥 https://www.qpony.pl/

#ecomerce, #b2b

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą mobilną i jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju. Według rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2018 CE”, zajmujemy w tej kategorii 3 miejsce w kraju i 15 w europie środkowej ze wzrostem o 621% w przeciągu 4 lat.

Zarządzamy aplikacjami zakupowymi takimi jak Qpony, Blix, Zdrowe Zakupy czy ukraińskie Skidki, z których każdego miesiąca korzysta ponad dwa miliony użytkowników, generując dziesiątki milionów sesji. Podbijamy rynek reklamy mobilnej, wspierając za jej pomocą sprzedaż wiodących marek, producentów i sieci handlowych. Działamy głównie  w obszarze FMCG, a wśród naszych kontrahentów znajdują się takie brandy jak m. in. Unilever, Nestle, Hochland P&G, LPP, Milka czy Pepsi, a spośród sieci handlowych Lidl, Pepco, Aldi, Lewiatan.

Jak widzisz rozwijamy się bardzo szybko dlatego ciągle powiększamy nasz zespół sprzedaży. Aktualnie poszukujemy ambitnej osoby która pozyska dla nas nowych klientów a następnie zadba o utrzymanie z nimi efektywnej i trwałej współpracy.

Obowiązki:

·       prowadzenie całego procesu sprzedaży od pozyskania klienta poprzez prezentacje oferty, negocjacji warunków kontraktu aż do uruchomienia kampanii reklamowej
·       poszerzenie wolumenu sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów i zbudowanie własnego portfela klientów do obsługi
·       przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla współpracujących z nami firm we współpracy z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
·       budowanie świadomości i pozycji naszej marki na rynku.

Oferujemy:

·       dowolny model zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym i systemem premiowym,
·       możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w równie szybko rozwijającej się organizacji,
·       udział w szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych
·       pracę z wiodącymi markami (z kim już współpracujemy możesz sprawdzić na naszej stronie www.qpony.pl),
·       pakiet benefitów (ubezpieczenie, LuxMed, kartę Multisport i nasze ulubione świeże kanapki codziennie rano),
·       możliwość uczestnictwa w różnorodnych imprezach integracyjnych,
·       niepowtarzalną atmosferę pracy w branży e-commerce,
·       pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A,

Oczekiwania:

·       minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym, w środowisku B2B,
·       doświadczenie w negocjacjach z kadrą zarządzającą wyższego szczebla
·       kreatywności i determinacji w dotarciu do nowych klientów,
·       umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
·       znajomości rynku reklamy internetowej
·       mile widziana znajomość rynku FMCG
·       chęci do rozwoju i nauki o unikalnym produkcie jakim są apllikacje Qpony/Blix/Zdrowe Zakupy
·       samodzielności oraz bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy,
·       komunikatywnej znajomości języka angielskiego
·       prawa jazdy kategorii B,
·       uśmiechu na twarzy i pewności siebie.