return to list

🤓 Content Writer (Inbound Marketing)

4 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Qpony | Dąbrowskiego 79A, Poznań

🖥 https://www.qpony.pl/

#Content, #Writer, #inbound

Qpony.pl Sp z o.o. to aplikacje zakupowe takie jak Qpony, Blix, Zdrowe zakupy z których korzysta ponad 2500 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie.
Dostarczając rozwiązania marketingowe wiodącym markom, producentom i sieciom handlowym wspieramy ich sprzedaż i podbijamy rynek reklamy mobilnej.Dwa lata z rzędu zostaliśmy laureatami rankingu Deloitte „Technology Fast 50”, zajmując miejsce wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i w Polsce.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, z którą przetrzemy szlak stawiając energicznie pierwsze kroki w inbound marketingu.        Liczymy na to, że pomożesz nam tworząc świetnej jakości treści content marketingowe abyśmy wspólnie mogli rosnąć i mierzyć coraz wyżej! Na początku Twoja rola będzie polegała bardziej na realizowaniu zleconych tekstów, ale wraz z rozwojem inicjatywa będzie przechodzić w Twoje ręce. Codziennym środowiskiem Twojej pracy będzie zespół odpowiedzialny za rozwój biznesu, nasi Klienci oraz Zarząd.             

              
Na czym będzie polegała Twoja praca:   

- content marketingowych w rozmaitych formach (artykuły, raporty, opracowania, wywiady, scenariusze, ebooki, teksty lektorskie , 
- do mediów społecznościowych (w tym ghostwriting),
- na potrzeby kampanii inbound marketingowych (landing pages, newslettery, recenzje, case studies, skrypty marketing automation, etc.) i kampanii płatnych (Google Ads, social media),
- do kreacji graficznych potrzebnych w w.w. działaniach,
- na podstrony internetowe firmy.

Szukamy osób, które:    


Bardzo mile widziane będą:       


Ważne!

Aplikując prześlij linki do Twoich opublikowanych tekstów. Miejsce publikacji może być dowolne: na własnym blogu, LinkedIn, Medium, Substack.