return to list

🤓 Junior Product Manager

5 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Qpony | Dąbrowskiego 79A, Poznań

🖥 https://www.qpony.pl/

#Mobile, #scrum, #agile

Qpony.pl Sp z o.o. to aplikacje zakupowe takie jak Qpony, Blix, Zdrowe zakupy z których korzysta ponad 2 500 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie. Dostarczając rozwiązania marketingowe wiodącym markom, producentom i sieciom handlowym wspieramy ich sprzedaż i podbijamy rynek reklamy mobilnej.

W roku 2018 i 2019 zostaliśmy laureatami rankingu Deloitte „Technology Fast 50”, zajmując miejsce wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. 

Poszukujemy osoby, która jest na początku swojej zawodowej kariery, ale ma za sobą ją już doświadczenie w pracy z produkcją oprogramowania. W roli Junior Product Managera Twoje zadania będą polegały na realizacji ("dowożeniu") powierzonych Ci rozwiązań wskazanych problemów produktowych.
Na początku typowy zakres Twojej odpowiedzialności będzie ograniczony do poprawy lub optymalizacji istniejącego rozwiązania. Wraz z Twoim rozwojem, będziesz przyjmować odpowiedzialność za całe funkcjonalności. Codziennym środowiskiem, w którym będziesz pracować będzie cross-funkcjonalny zespół developerów, designerów, marketerów i osób biznesowych.
 
 Na czym będzie polegała Twoja praca:

 
 Szukamy osób, które:

 
 Bardzo mile widziane będą: