return to list

🤓 Sales Manager

Undisclosed salary

🌍 Qpony | Dąbrowskiego 79A, Poznań

🖥 https://www.qpony.pl/

#sales, #ecomerce

Kim jesteśmy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju. Dostarczając rozwiązania marketingowe wiodącym markom, producentom i sieciom handlowym wspieramy ich sprzedaż i podbijamy rynek reklamy mobilnej.

Posiadamy aplikacje zakupowe takie jak Qpony, Blix, Zdrowe zakupy czy ukraińskie Skidki, z których korzysta ponad dwa miliony użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie.

Niedawno zostaliśmy laureatami rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2018 CE”, zajmując 15 miejsce wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i 3 miejsce – w tej samej kategorii – wśród firm w Polsce.

Obowiązki:

·       zarządzanie procesami sprzedaży B2B od pozyskania leadów, negocjacji warunków kontraktu aż do uruchomienia kampanii reklamowej i obsługi posprzedażowej
·       zarządzanie zespołem sprzedażowym
·       udział w procesach rekrutacji, wdrożenia i szkolenia pracowników
·       stały kontakt z obecnymi klientami oraz dbanie o najwyższy standard ich obsługi,
·       pozyskiwanie nowych klientów do współpracy oraz dalszy rozwój współpracy z nimi
·       przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla współpracujących z nami firm we współpracy z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
·       udział w konferencjach i spotkaniach branżowych
·       budowanie świadomości i pozycji naszej marki na rynku.
·       rozwijanie i zwiększanie sprzedaży na podległym terenie

Od kandydatów oczekujemy:

·       realizacji wyznaczonych KPI
·       minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży usług na rynku B2B
·       minimum 2 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym B2B,
·       podstawowej znajomości rynku FMCG
·       kreatywności i determinacji w dotarciu do nowych klientów,
·       umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
·       zainteresowania rynkiem mobilnym i nowymi technologiami,
·       chęci do rozwoju i nauki o unikalnym produkcie jakim są aplikacje Qpony/Blix
·       umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
·       samodzielności oraz bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy,
·       komunikatywnej znajomości języka angielskiego B2
·       prawa jazdy kategorii B,
·       uśmiechu na twarzy i pewności siebie.

Oferujemy:

·       dowolny model zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym i systemem premiowym,
·       możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w równie szybko rozwijającej się organizacji,
·       pracę z wiodącymi markami (z kim już współpracujemy możesz sprawdzić na naszej stronie www.qpony.pl),
·       pakiet benefitów (ubezpieczenie LuxMed, darmowe lekcje angielskiego, kartę Multisport),
·       możliwość uczestnictwa w różnorodnych imprezach integracyjnych,
·       niepowtarzalną atmosferę pracy w branży e-commerce,
·       pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A,